درباره ما

 دهکده ویلایی کردزار در شهرستان شهریار و بخش مرکزی  واقع شده است ، در سال ۱۳۸۵ ، جمعیت آن ۳٬۱۱۰ نفر(۸۱۵خانوار) بوده‌است . این دهکده ویلایی بهترین منطقه و سرسبزترین منطقه در نگین غرب استان تهران شهرستان شهریار می‌باشد که قدیمی‌ترین باغات را شامل می‌شود . از محصولات کشاورزی این دهکده میتوان تولید بهترین میوه‌های تابستانی از جمله گوجه سبز ، زرد آلو ، هلو ، شلیل گردو ، سیب ، گلابی و... را اشاره نمود که از نظر طعم و کیفیت در بالاترین سطح نسبت به سایر باغات غرب استان تهران می‌باشد ، از مزایای دیگر این دهکده میتوان به بالا بودن سطح آب‌های زیر زمینی این دهکده ویلایی اشاره کرد که به خاطر داشتن آب‌های سطحی و زیر زمینی خوب توانسته باغات خوبی نسبت به سطح استان پرورش دهد .
گروه مشاورین املاک آسایش با 10سال سابقه کاری درخشان و دارای مجوز رسمی و پروانه تخصصی با کد عضویت 814 از اتحادیه مشاورین املاک شهرستان شهریار میباشد .
مشاور و کارشناس شما در امر خرید و فروش  ، رهن و اجاره  در زمینه های باغ ویلا ، باغ و باغچه ، زمین ، سوله ، گلخانه ، گاوداری و … به صورت 24 ساعته شبانه روزی پاسخگوی شما مشتریان و مالکان محترم میباشند .
ما می توانیم با توجه به سابقه درخشانی که داریم مشاورانی امین و قابل اعتماد در امور خرید و فروش ملکتان باشیم .